Porady

elewacyjne-tynki-akrylowe

Elewacyjne tynki akrylowe

Tynki akrylowe należą do dekoracyjnych tynków cienkowarstwowych, którymi zazwyczaj wykańcza się ściany zewnętrzne. Z ich pomocą możliwe jest uzyskanie różnych faktur. Swoją popularność zawdzięczają również m.in. łatwości nakładania, bogatej kolorystyce oraz stosunkowo niskiej cenie zakupu.

Zobacz więcej
dzbanek-filtrujacy-czysta-i-zdrowa-woda-na-zawolanie

Dzbanek filtrujący – czysta i zdrowa woda na zawołanie

Aby poprawić smak, zapach i klarowność wody płynącej z kranu, stosujemy różne urządzenia filtrujące. Jednak najłatwiejszym i mało kosztowym rozwiązaniem jest dzbanek filtrujący. Tylko jaki kupić?

Zobacz więcej
innowacje-w-lazience

Innowacje w łazience

Żadne pomieszczenie nie przeszło w ostatnich latach takiej metamorfozy jak łazienka. Nowoczesne technologie zastosowane w produkcji łazienkowych sprzętów sprawiły, że tradycyjne funkcje wykonuje się łatwiej, szybciej i oszczędniej.

Zobacz więcej
solidne-granice

Solidne granice

Gotowe, powtarzające się elementy do szybkiego montażu to alternatywa dla pracochłonnych parkanów. Ogrodzenia panelowe, bo o nich mowa, dostępne są w najróżniejszych wzorach i kolorach.

Zobacz więcej
bordowo-na-rabatach

Bordowo na rabatach

Chociaż bordo i czerwień to typowe kolory jesieni, jest kilka odmian krzewów, które pozwolą nam cieszyć się tą niezwykle głęboką i dekoracyjną barwą przez cały rok. Poznajmy ozdobne odmiany o rubinowych liściach i wzbogaćmy o nie swój ogród właśnie teraz, kiedy jest najlepszy czas na sadzenie krzewów.

Zobacz więcej
to-sie-przyda-w-jesiennym-ogrodzie

TO SIĘ PRZYDA! W jesiennym ogrodzie

Porządki przed zimą należą do pracochłonnych. Sięgając po nowoczesne narzędzia i sprzęty znacznie ułatwimy sobie to zadanie!

Zobacz więcej
wrzosy-jesienne-emocje

Wrzosy jesienne emocje

Nic tak nie buduje nieco melancholijnego obrazu jesiennego ogrodu jak wrzosy i wrzośce. Doskonale wyglądają na rabatach oraz w pojemnikach.

Zobacz więcej
nowoczesne-fugi-cementowe

Nowoczesne fugi cementowe

Płytki ceramiczne, gresowe i kamienne to trwałe materiały okładzinowe, jednak nie tworzą one jednolitej powierzchni. Przestrzenie pomiędzy płytkami trzeba wypełnić odpowiednią spoiną. Mimo pojawienia się na rynku nowoczesnych zapraw do fugowania o różnym składzie chemicznym, nadal najpopularniejsze są fugi cementowe. Warto wybrać jednak te o ulepszonej formule.

Zobacz więcej
Mrówka Prudnik
Siedziba:
ul Powstańców Śląskich 2-4, 48-200 Prudnik
Telefon: 77 406 72 78
E-mail: market@merkury.opole.pl
NIP: 7551824456
REGON: 532387375